Kurumsal

Yatırım olanakları arasında ofisler, rezidanslar, mağazalar, alışveriş merkezleri, konut arazileri, depolar, lojistik merkezleri, ticari arsalar, yerleşim yeri arsaları ve sanayi alanları gibi seçekler sunmakta olan firmamız ekibinde akredite ettiği emlak ofisleri ile işbirliği içerisinde hizmet vermektedir.

Firmamız, uzun yıllar boyunca gayrimenkul hizmetleri alanında elde ettiği bilgi ve deneyimle yurtdışı yatırımcının gözde paydaşlarından biri haline gelmiştir.

Turkish Properties olarak, uzman ekibimizle yatırımcılarımız için potansiyel risklerden uzak profesyonel danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Sadece mülk alış-satış için size rehberlik etmiyoruz; tüm satın alma ve kiralama süreçlerini sizin için yürütüyor, yatırım getirisi sağlama ve yeniden satış ve kiralama gibi mülk yönetimini içeren tüm ihtiyaçlarınızı 1. sınıf hizmet anlayışı ile karşılıyoruz.

Hayalinizdeki gayrimenkule çok yakınsınız.

Karakalem proje çizimi üzerinde TRP Turkish Properties Logosu
business-man-hand-hold-house-model-saving-small-house_1421-86

Vizyon & Misyonumuz

Emlak piyasasında var olduğumuz sürece müşterilerimize maksimum fayda sağlamak  ve pazara katkıda bulunmak hedefimizdir.

Turkish Properties

25 yıllık tecrübe ile danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Türkiye’de mülk satın alma ve kiralamada mükemmel bir deneyim için buradayız.

monitor

Profesyonel Danışmanlık

Deneyimli ekibimizle aradığınız mülk için en iyi seçeneği bularak zamandan, emekten ve paradan tasarruf etmenizi sağlarız.

layers

Mülkiyet Yönetimi

Bizimle tüm emlaklarınız için tapu hizmeti, oturma izni, yasal hizmetler ve mülkiyet yönetiminiz emin ellerde.

list

Satış Sonrası Hizmetler

Yeniden satış ve kiralama, gayrimenkul değerleme, yasal hizmetler ve daha fazlası için her daim yanınızdayız.

Compare listings

Karşılaştırmak