9 am to 6 pm

Pzt - Cum

Zeytinoğlu Cd. No:34 D:3

Akatlar / Beşiktaş / İstanbul

+90 212 287 20 10

info@turkishproperties.com.tr

Listeleri Karşılaştır

İstanbul’un Bahçelievler Semti

İstanbul’un Bahçelievler Semti

İstanbul’un Bahçeli evler Semti

Türkçe’de bahçe evleri anlamına gelen Bahçeli evler semti, İstanbul’un Avrupa yakasında Bakırköy (güney), Küçükçekmece (batı) Bacılar (kuzey), Gungoren (doğu) yanında yer alan geniş orta sınıf yerleşim alanlarından biridir ve bu bölge İstanbul alanının %5’i kadardır ve 600.000 kişilik bir nüfusa sahiptir. İstanbul’un Türki bölgelerinden biri olan bu bölge eski ve kompakt bir dokuya sahiptir. Ancak İstanbul’un merkez ilçesi ve şehrin farklı bölgelerine kolay erişimi nedeniyle. Uzun zamandır yatırımcılar tarafından düşünülmektedir ve bazı inşaat şirketleri bu bölgede büyük ve yeni inşa edilmiş kompleksler inşa etmeye ve inşa etmeye başlamıştır.

Bahçeli Baykuşer Mahallesi’nde Ulaşım

Bu bölgeye D-100’den (İstanbul Havalimanı’ndan Asya yakasına uzanan otoyol) ve E-5 adı verilen İstanbul’un ana otoyolu ve otoyolundan (Metrobüs’ün 24 saat açık bu otoyolda aktif olduğu) erişilebilir. Ayrıca eski Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul şehir merkezine uzanan metro hattı, bu bölgeden geçerek Bahçeli Öler ilçe merkezinde bir istasyona sahip haline gelerek bu bölge sakinlerinin İstanbul şehrinin farklı bölgelerine ulaşımını sağlıyor.

Bu bölgedeki turistik yerler, alışveriş merkezleri ve üniversiteler

Bu bölgenin görülmeyen yerlerinden biri siavaş Paşa Sarayı’dır (Egemenlik Milli Parkı’ndaki Siavash Paşa Sarayı, günümüzde çocuk kütüphanesine dönüştürülmüş osmanlı döneminin kalıntılarından biridir). O tarihi dönemin sembolü haline geldi. ), not etti.

Bölgede Marmara Ekonomi Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi. Aydın Diş Hekimliği Üniversitesi, İstanbul Kültür Sanat Üniversitesi ve Ghadir İngilizce Dil Üniversitesi olmak üzere birçok üniversite bulunmaktadır. Ayrıca bu bölgede yaşayanların tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılayan birçok alışveriş merkezi bulunmaktadır. Kadir Haas Alışveriş Merkezi, Star City Alışveriş Merkezi, Metroport Alışveriş Merkezi. Plaza Affairs Alışveriş Merkezi, Yun Alışveriş Merkezi. Target Alışveriş Merkezi ve Merter AVM bu bölgede bulunan alışveriş merkezleri arasında yer alıyor.

Bahçeli evler bölgesinde kimlere mülk satın almanız önerilir?

İstanbul’un çok iyi erişime sahip ilçelerinden birinde bir mülk satın almak isterseniz. Size teklifimiz İstanbul’un Bahçeli Evler İlçesi, bu bölge son yıllarda önemli ilerlemeler kaydeden İstanbul’un batı bölgelerinden biri. Bu nedenle Bahçeli Baykuşer bölgesi ve bu bölgedeki konut kompleksleri hakkında tam bilgi sahibi olmak istiyorsanız danışmanlarımız size en iyi teklifleri sunmaya hazır.

İlgili Mesajlar

Türkiye’de ev alan yabancıların evlerini süslemek için yaklaşık 4,3 milyar TL harcadı

Noita International Yönetim Kurulu Başkanı Farooq Ağbal, Anadolu muhabirine verdiği...

okumaya devam et

Evimi hızlı bir şekilde nasıl satarım?

Ev satarken nelere dikkat edilmelidir? Makul fiyat belirlenmelidir. Evin satışında çok fazla...

okumaya devam et

13 ülkede yeni Türk büyükelçiler tanıtıldı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 13 farklı ülkede yeni Ankara büyükelçileri...

okumaya devam et