9 am to 6 pm

Pzt - Cum

Küçükbebek Cad,

No: 44/2, Beşiktaş/İstanbul

+90 212 287 20 10

info@turkishproperties.com.tr

مقارنة القوائم

Metro projeleriyle konut fiyatı uçuşa geçti

Metro projeleriyle konut fiyatı uçuşa geçti

Metro projeleriyle konut fiyatı uçuşa geçti

Satılık konut fiyatlarında Avrupa yakasında en hızlı  yükseliş yüzde 109 ile Sarıyer’de olurken Anadolu yakasının değerlenen ilçesi de yüzde 53 ile Tuzla oldu. Kiralık konutlarda ise Avrupa yakasında yüzde 114 ile Bağcılar değerlenirken Anadolu yakasında yüzde 47 ile  Ataşehir’deki fiyatlarda artış gözlemlendi.

Satılık konut fiyatlarında yüzde 30-50 arası fiyat artışının gerçekleştiği semtler arasında Avrupa  yakasında Sarıyer-Darüşşafaka, Sarıyer-Ayazağa, Kağıthane-Merkez, Beşiktaş-Yıldız, Bakırköy – Ataköy, Bahçelievler – Şirinevler, Bahçelievler – Yenibosna yer alırken  Anadolu yakasında Pendik –  Kurtköy, Tuzla – Aydıntepe, Tuzla – İçmeler, Sancaktepe – Meclis, Sancaktepe – Veysel Karani, Sultanbeyli – Mimar Sinan, Çekmeköy – Soğukpınar, Ümraniye – Çamlık, Ümraniye-Esenşehir, Ümraniye-Yamanevler, Kadıköy-Bostancı, Kadıköy-19 Mayıs önde geldi.
 

İstanbul’da bazı bölgelerde yüzde 100’ün üzerinde artış var

Avrupa yakasında Sarıyer-Maslak, Eyüpsultan-Göktürk, Eyüpsultan-Akşemsettin, Eyüpsultan-Alibeyköy semtleri yüzde 50’nin üzerinde  fiyat artışı kaydeti. Anadolu yakasında Sancaktepe-Emek, Ataşehir-Atatürk, Kadıköy-Caddebostan, Kadıköy-Suadiye, Kadıköy-Göztepe semtlerindeki artış dikkat çekti. 
 
Avrupa yakasında Esenyurt-Güzelyurt, Beşiktaş-Vişnezade ve Anadolu  yakasındaki Ataşehir-Barbaros semtlerindeki fiyat artışı yüzde 100’e yaklaşırken, Avrupa yakasında Esenyurt-Ardıçlı, Anadolu yakasında Sancaktepe-Abdurrahmangazi, Ümraniye-Şerifali semtlerinde yüzde 100’ün üzerinde artış gerçekleşti.

Kiralık konut fiyatlarına bakıldığında ise Avrupa yakasında Arnavutköy, Bağcılar ve Esenyurt ilçelerinde yüzde 50’nin üzerinde yükseliş  görüldü. Anadolu yakasında ise Ataşehir ve Kadıköy ilçelerinde fiyat  artışları yüzde 40’ın üzerini gördü.

 
Metro projeleriyle konut fiyatı uçuşa geçti ! daha fazla bilgi için www.turkishpropertıes.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 
img

Turkish Properties

الوظائف ذات الصلة

Kanal İstanbulda inşa edilecek ilk köprünün detayları

Kanal İstanbulda inşa edilecek ilk köprünün detayları  Kanal İstanbul projesi kapsamında...

أكمل القراءة
بواسطة Turkish Properties

Boğaz’daki yalılara talep çok

Boğaz’daki yalılara talep çok binlerce yıllık tarihi ile dünyanın birçok kentini...

أكمل القراءة
بواسطة Turkish Properties

İstanbul’un Arsa Değeri En Yüksek 10 İlçesi

İstanbul'un Arsa Değeri En Yüksek 10 İlçesi İstanbul'un arsa değeri giderek yükselmeye...

أكمل القراءة
بواسطة Turkish Properties